WSOWL
Wroclaw
22.11.2014
Ta strona widoczna w pełni jest tylko w przeglądarkach obsługujących ramki.
 
Zawody trwają
Na mecie: 219, kobiety: 47, mężczyźni: 172
Wybierz kategorię:
Mężczyźni
Kobiety
Indywidualne AZS Kobiety
Indywidualne AZS Mężczyźni
WSOWL Kobiety
WOSWL Mężczyźni
AZS Kobiety
AZS Mężczyźni
Puchar WOSWL
//print "
Klasyfikacja drużynowa
"; ?>
Pobierz wyniki w formacie PDF
Miejsce
Numer
Imię
Nazwisko
Płeć
Miejscowość
Uczelnia
2400m
Wynik
Czas Netto
Kompania
Jednostka
SM
1
198
Jolanta
Szwarnóg
K
Dobczyce
Wrocław WSOWL
00:08:28.04
00:17:32.97
00:17:28.73
2
Wrocław WSOWL
WOJSKO
2
161
Agata
Pietroszek
K
Namysłów
Wrocław WSOWL
00:08:29.05
00:18:18.35
00:18:14.60
2
Wrocław WSOWL
WOJSKO
3
169
Emilia
Rogoza
K
Wrocław
Wrocław UWr
00:08:50.35
00:18:37.48
00:18:32.64
inna
-
-
4
326
Dominika
Wyleżoł
K
Jelenia Góra
Wrocław AWF
00:08:50.14
00:18:38.16
00:18:34.52
inna
5
128
MARTA
MILLER
K
Wrocław
inne
00:08:53.08
00:19:17.27
00:19:12.03
inna
-
-
6
202
karolina
Śleziak
K
Wrocław
Wrocław WSOWL
00:09:16.18
00:19:44.52
00:19:37.87
5
Wrocław WSOWL
WOJSKO
7
149
Iga
Ossowska
K
Mława
Wrocław WSOWL
00:09:15.06
00:19:53.92
00:19:47.72
1
Wrocław WSOWL
WOJSKO
8
190
Berenika
Styczeń
K
Wrocław
Wrocław AM
00:09:37.29
00:19:54.40
00:19:47.41
inna
-
-
9
62
Izabela
Janusz
K
Środa Śląska
Wrocław AM
00:09:37.03
00:19:56.74
00:19:56.74
inna
-
-
10
95
Sylwia
Krauze
K
Wrocław
Wrocław WSOWL
00:09:16.98
00:20:07.90
00:20:00.48
2
Wrocław WSOWL
WOJSKO
11
137
Mariola
Myrta
K
Wrocław
Wrocław WSOWL
00:09:22.59
00:20:19.17
00:20:12.01
5
Wrocław WSOWL
WOJSKO
12
335
Edyta
Skrzyszowska
K
Jasło
Wrocław WSOWL
00:09:41.65
00:20:21.68
00:20:10.37
6
WOJSKO
13
112
Justyna
Łuczak
K
Bartochów
Wrocław WSOWL
00:09:31.64
00:20:28.06
00:20:21.54
inna
-
-
14
103
Monika
Lang
K
Opole
Wrocław WSOWL
00:09:22.59
00:20:50.15
00:20:43.23
5
Wrocław WSOWL
WOJSKO
15
332
Aleksandra
Bocheńska
K
Wrocław
--
00:09:51.12
00:20:51.91
00:20:40.95
inna
16
150
Jagoda
Ostrowska
K
Wrocław
Wrocław UWr
00:09:53.11
00:20:52.69
00:20:46.27
inna
-
-
17
225
Magdalena
Żarczyńska
K
Zagórzyce
Wrocław UWr
00:09:48.20
00:20:54.27
00:20:46.89
inna
-
-
18
179
Magdalena
Skrzetuska
K
Korfantów
Wrocław WSOWL
00:09:59.47
00:20:54.48
00:20:47.77
1
Wrocław WSOWL
WOJSKO
19
219
Karolina
Woźniak
K
Pińczów
Wrocław UWr
00:09:56.49
00:20:55.74
00:20:48.57
inna
-
-
20
30
Joanna
Drabik
K
Wrocław
Wrocław UE
00:09:45.68
00:21:10.61
00:20:58.78
inna
-
-
21
54
Anna
Hnatiuk
K
Oława
Wrocław PWr
00:09:56.55
00:21:10.66
00:21:05.71
inna
-
-
22
22
Agata
Czarniecka
K
Wrocław
Wrocław UWr
00:10:02.72
00:21:22.48
00:21:14.97
inna
-
-
23
328
Ewelina
Michalska
K
Szcodra
Wrocław WSOWL
00:10:00.31
00:21:23.75
00:21:13.42
3
WOJSKO
24
175
Anna
Rutowicz
K
Tomaszów Maz.
Wrocław WSOWL
00:10:04.84
00:21:25.84
00:21:18.88
1
Wrocław WSOWL
WOJSKO
25
185
KATARZYNA
SOJKA
K
Kłobuczyn
Wrocław UE
00:10:26.28
00:21:27.83
00:21:13.15
inna
-
-
26
303
Katarzyna
Gaweł
K
Wrocław
Wrocław WSOWL
00:10:16.74
00:21:29.87
00:21:15.17
4
WOJSKO
27
170
Marta
Romanów
K
Wrocław
inne
00:09:58.04
00:21:34.26
00:21:24.08
inna
-
-
28
152
Joanna
Padiasek
K
Biłgoraj
Wrocław WSOWL
00:09:34.23
00:21:40.74
00:21:35.66
5
Wrocław WSOWL
WOJSKO
29
167
Maria
Ratkowska
K
Wrocław
Wrocław UWr
00:09:51.65
00:21:45.30
00:21:45.30
inna
-
-
30
146
Teresa
Okoń
K
Torzeniec
Wrocław UE
00:10:25.97
00:21:45.91
00:21:33.70
inna
-
-
31
330
Ewa
Baran
K
Wrocław
inne
00:10:21.60
00:21:54.06
00:21:43.72
inna
32
325
Katarzyna
Wojewodzic
K
Jastrzębie Zdrój
Wrocław AWF
00:10:22.95
00:22:34.97
00:22:29.15
inna
33
191
Ernestyna
Sykuła
K
Sulęcin
Wrocław WSOWL
00:11:21.40
00:23:01.96
00:22:47.42
4
Wrocław WSOWL
WOJSKO
34
144
Kamila
Nowicka
K
Bydgoszcz
Wrocław WSOWL
00:11:30.91
00:24:10.71
00:23:56.86
4
-
WOJSKO
35
17
Karolina
Chlebowska
K
Wrocław
Wrocław UE
00:10:50.89
00:24:36.69
00:24:28.58
inna
-
-
36
133
Wiktoria
Moroń
K
Wrocław
Wrocław UE
00:10:50.51
00:24:36.70
00:24:28.60
inna
-
-
37
107
Anna
Lisiecka
K
Wrocław
Wrocław AWF
00:11:30.41
00:25:26.03
00:25:18.38
inna
-
-
38
334
Milena
Murawska
K
Wrocław
Wrocław AWF
00:11:30.75
00:25:26.23
00:25:19.87
inna
39
338
Justyna
Szczęch
K
Wrocław
inne
00:12:36.52
00:25:44.53
00:25:25.65
inna
40
183
Ewelina
Smagała
K
Wrocław
inne
00:12:52.43
00:25:47.11
00:25:35.90
inna
2WOG
-
41
70
Manuela
Kaczyńska
K
Lubliniec
Wrocław WSOWL
00:12:22.92
00:26:33.69
00:26:18.34
4
Wrocław WSOWL
WOJSKO
42
66
Natalia
Juzalska
K
Legnica
Wrocław WSOWL
00:12:22.24
00:26:33.70
00:26:19.12
4
Wrocław WSOWL
WOJSKO
43
308
Aleksandra
Łaba
K
Złotniki
Wrocław WSOWL
00:12:40.22
00:26:33.83
00:26:18.86
4
WOJSKO
44
60
Anna
Janik
K
Głogów
Wrocław WSOWL
00:12:40.20
00:26:33.84
00:26:18.64
4
Wrocław WSOWL
WOJSKO
45
143
Karolina
Nowak
K
Nysa
Wrocław WSOWL
00:12:23.22
00:26:33.88
00:26:19.66
4
Wrocław WSOWL
WOJSKO
46
306
Julia
Biernaczyk
K
Ostrów Wlkp.
Wrocław WSOWL
00:12:22.93
00:26:34.10
00:26:19.45
4
WOJSKO
47
307
Beata
Źrołka
K
Wrocław
Wrocław WSOWL
00:12:22.96
00:26:34.13
00:26:19.08
4
WOJSKO
ultimasport.pl 2011